СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

01.03.2019 / 13:09

Договір постачання природного газу

Типовий Договір постачання природного газу побутовим споживачам, який укладається між ТОВ«Сумигаз Збут» та споживачами природного газу Сумської області Типовий Договір постачання природного газу побутовим споживачам (далі - Договір) є публічним і регламентує порядок та умови постачання природного газу Споживачу як товарної продукції Постачальником (ТОВ«Сумигаз збут»).

Договір затверджений Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2500. Умови цього Договору розроблені відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» та Правил постачання природного газу, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), від 30 вересня 2015 року №2496 (далі – Правила постачання) та є однаковими для всіх побутових споживачів України. Правила постачання природного газу було опубліковано в журналі «Офіційний вісник України» №92 від 27.11.2015 року.

Договір постачання природного газу є договором приєднання, що укладається на невизначений строк шляхом приєднання Споживача до умов Договору. Фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є отримання Постачальником поданої Споживачем заяви-приєднання. Бланк заяви-приєднання з інформаційним листом споживачам Сумської області надається відділами реалізації ТОВ«Сумигаз збут» та його дільницями. Умовою для постачання природного газу споживачам Сумської області є укладення публічного Договору на розподіл природного газу із Оператором ГРМ (ПАТ «Сумигаз»).

Послуга, що надається газопостачальним підприємством ТОВ«Сумигаз збут» - постачання природного газу.