СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

22.08.2019 / 13:09

Договір постачання природного газу

Типовий Договір постачання природного газу побутовим споживачам, який укладається між ТОВ «Сумигаз Збут» та споживачами природного газу Сумської області Типовий Договір постачання природного газу побутовим споживачам (далі - Договір) є публічним і регламентує порядок та умови постачання природного газу Споживачу як товарної продукції Постачальником (ТОВ «Сумигаз Збут»).

Договір затверджений Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2500. Умови цього Договору розроблені відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» та Правил постачання природного газу, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), від 30 вересня 2015 року №2496 (далі – Правила постачання) та є однаковими для всіх побутових споживачів України. Правила постачання природного газу було опубліковано в журналі «Офіційний вісник України» №92 від 27.11.2015 року.

Договір постачання природного газу є договором приєднання, що укладається на невизначений строк шляхом приєднання Споживача до умов Договору. Фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є отримання Постачальником поданої Споживачем заяви-приєднання. Бланк заяви-приєднання з інформаційним листом споживачам Сумської області надається відділами реалізації ТОВ «Сумигаз Збут» та його дільницями. Умовою для постачання природного газу споживачам Сумської області є укладення публічного Договору на розподіл природного газу із Оператором ГРМ (АТ «Сумигаз»).

Послуга, що надається газопостачальним підприємством ТОВ «Сумигаз Збут» - постачання природного газу.