СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

03.11.2020 / 10:51

«СУМИГАЗ ЗБУТ» продовжує вдосконалювати свої послуги для представників МСБ з електропостачання

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» продовжує вдосконалювати свої послуги з електропостачання для представників малого та середнього бізнесу. Зокрема, мова йде про надання персонального менеджера тим клієнтам, які купують у компанії газ та електроенергію. Також серед переваг обслуговування є підхід до формування ціни, а саме: ціна формується по факту споживання.

За словами директора «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олени Руденко,  ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії непобутовим споживачам компанія отримала в червні поточного року. «В планах компанії найближчим часом розробити особистий кабінет клієнту.  Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих», - додала керівник.

Вона також відзначила, що докладніше про умови постачання електроенергії можна ознайомитися на сайті компанії https://smgaszbut.104.ua/ua/electricity та нагадала, що ринок електричної енергії стартував в Україні 1 липня 2019 року. Його метою якого є створення конкурентних механізмів функціонування ринку електроенергії, вільний вибір постачальників електричної енергії. Споживачі послуг отримали можливість без будь-яких штрафних санкцій обирати електропостачальників.

Для укладання договору та обговорення умов співпраці споживачам необхідно зв’язатися з відділом продажів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» за телефоном: 067-543-11-90.