СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

17.11.2020 / 09:59

Оновлена платформа 104.ua відтепер стала ще більш зручною для клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»

Шановні споживачі, хочемо повідомити про оновлення сайту 104.ua. Відтепер – це нова платформа з розширеними зручностями та можливостями для користувачів. На сайті збільшений перелік онлайн сервісів для здійснення розрахунків за газ і його доставку.

Оновлена платформа  104.ua відтепер стала ще більш зручною для клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»

Оновлена платформа 104.ua відтепер стала ще більш зручною для клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»
ФОТО: "Сумигаз Збут"

Серед нових переваг оновленого сайту 104.ua:

  • розширено можливості Особистого кабінету на 104.ua. Зокрема, з одного акаунта клієнти можуть управляти різними особовими рахунками,  будь то постачальник газу або оператори ГРМ. Наразі, до одного акаунту можна приєднати до 25 особових рахунків;
  • оновлений інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua;
  • функція оплати в «один клік» по рахунках за газ і за його доставку. При цьому розрахунок за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощаджувати на комісії;
  • автоматична передача показників лічильників через платформу 104.ua: для цього треба підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART і внести дані про особовий рахунок в свій акаунт.

 Як і раніше, користуватися платформою дуже просто з будь-яких мобільних чи комп’ютерних пристроїв. Нові клієнти можуть вибирати зручний для них спосіб реєстрації акаунта на 104.ua - за номером телефону або е-mail, а ті, хто був вже зареєстрований, автоматично зможуть користуватися перевагами оновленої платформи.